Chat with us, powered by LiveChat

SZKOLENIA Z UWODZENIA SĄ BEZ SENSU !

 

99 % facetów po szkoleniu z uwodzenia nie odniesie żadnych sukcesów - po prostu jest to niemożliwe. Strach, obawy, lęki, ograniczenia najczęściej wygrywają. 

 

Jeśli znasz mnie dłużej to wiesz, że kiedyś miałem w ofercie różne szkolenia: szkolenia jednodniowe, szkolenia dwudniowe oraz krótkie coachingi - w  2015 i 2016 roku, robiłem własnie takie szkolenia. Dlaczego ich teraz nie ma? Pewnego dnia mnie olśniło. Zauważyłem, że to wszystko jest bez sensu i natychmiast po tym usunąłem wszystkie opcje szkoleniowe ze swojej strony.

Pewnie myślisz, że zwariowałem i jestem niespełny rozumu, ale nic z tych rzeczy. Tego dnia spojrzałem na wszsytkich swoich kursnatów, którzy u mnie byli i zauważyłem, że oni po prostu przyjechali do mnie na szkolenie, zapłacili mi pieniędze, a potem wrócili do domu i nic ze sobą nie zrobili - dalej byli w tym samym miejscu, bez kobiet. Wiem, że nie mogę odpowiadać, za to, że ktoś nie pracuje i nie reazlizuje planu po szkoleniu, ale wiem też, że nie mogę dalej robić takich szkoleń, bo po prostu one nic nie dają.

Oczywiście mółbym dalej robić takie szkolenia i zarabiać pieniądze jak wcześniej będąc zimnym biznesmenem, ale ja taki nie jestem. Naprawdę zależy mi na tym aby mój kursant zdobywał realne sukcesy z kobietami i widział rzeczywistą zmianę. Chyba zgodzisz się ze mną, że kilkuduniowe szkolenie nie rozwiąże Twoich problemów z kobietami prawda? A może nawet już byłeś na takim krótkim szkoleniu, przyniosło Ci ono kobiety?

 

PÓŁ ROKU POD MOIM OKIEM

To oczywiste, że po krótkim kilkudniowym szkoleniu wrócisz do domu i nigdy więcej nie wyjdziesz na miasto poznać ładnej kobiety. Motywacja po szkoleniu opadnie, a stare lęki wrócą. Dlatego właśnie postanowiłem stworzyć coś szczególnego. Jako pierwszy trener w Polsce oferuje półroczne szkolenie- jestem pewien, że nikt nie zaproponuje takiej możliwości, bo po prostu ona wymaga mnóstwa wysiłku i pracy ze strony trenera. Sam pomyśl... Dużo łatwiej jest zrobić kilkudniowe teoretyczne szkolenie i zebrać kilka tysięcy złotych, niż wziąć kogoś na pół roku pod opiekę i relanie pomóc mu osiągnąć cel.

Kiedy kończysz szkolenie, zwykle jest tak, że trener ma Cię gdzieś. Masz wrócić potulnie do domu i sobie żyć. Trener nie ponosi odpowiedzialności za to co będzie działo się dalej, po Twoim powrocie do domu. Podczas półrocznego kursu jako trener przez cały czas jestem odpowiedzialny za Twoje działania. Jeśli Tobie coś nie wychodzi to jest to także moja wina i muszę jak najszybciej naprowadzić Cię na właściwy tor, nie mogę Cię po prostu olać. Poza tym podczas spotkań na żywo pokażę Ci jak podchodzić do kobiet i co mówić. Zobaczysz dokładnie na własne oczy co ja robię i jak poznaje kobiety. Nie boję się na Twoich oczach dostać zlewki, bo to część podrywu. Chcę żebyś zobaczył jak naprawdę wygląda uwodzenie kobiet, a nie jak się je tylko opisuje -zero ściemy.

 

UMIEJĘTNOŚCI NABYWA SIĘ TYLKO RAZ

Pół roku to 180 dni. Przez 180 dni można naprawdę wiele zdziałać. Musisz wiedzieć, że umiejętności uwodzenia i stawanie się atrakcyjnym facetem nabywa się raz w życiu. To jest jak z jazdą samochodem, kiedy się nauczysz jeździć, to już nigdy tego nie zapomnisz. Zawsze uważałem, że jak coś robić, to jedną rzecz na raz, a nie skakać z kwiatka na kwiatek. Jeśli będziesz przez 5 lat uczył się jak rozpalać i uwodzić kobiety, to osiągniesz dużo gorsze rezultaty, niż ktoś kto intensywnie popracuje przez pół roku - to jest oczywiste. Tak więc wyobraź sobe sytuację w której pół roku pracujesz pod moim okiem intensywnie, a potem przez resztę życia masz wokoł siebie piękne, seksowne kobiety, które czekają na smsa od Ciebie... Teraz to Ty wybierasz z jaką kobietą będziesz na stałe, a nie tak jak wszsycy bierzesz co się trafi.

 

ZADBAM O TWOJE RELACJE Z KOBIETAMI


 • Udostępnie Ci całą moją wiedzę, która jest podparta tysiącami podejść do kobiet.
 • Przeanalizuje Twoje wcześniejsze relacje i próby podrywu kobiet, wskażę Ci Twoje błędy oraz dam gotowe recepty na sukces


 • Dam Ci moje gotowce- teksty, które rozpalą Twoją kobietę: nie tylko na randce, ale również w związku

 

 • Będziemy w stałym kontakcie- będziesz mógł w każdej chwili ze mną porozmawiać i przedyskutować bieżące sytuacje z kobietami
 • Możemy razem pochodzić do kobiet. Zobaczysz jak ja robię podejścia do kobiet i co robię, że mogę mieć 5 randek dziennie.
 • Nauczę Cię jak podrywać w dzień, a jak w klubie i pokażę na przykładach oraz na żywo. Zobaczysz jaka jest różnica. Jeśli chcesz podrywać tylko w jednym miejscu powiem Ci jak skutecznie uwodzić kobiety właśnie tam

 

 • Nauczę Cię kontrolować własne emocje i poznawać kobiety bez stresu i lęku

 

 • Podam na tacy najlepsze sposby na odzyskanie byłej

 

 • Zdradzę ci jak podrywać w Internecie- przeanalizuje Twój profil, powiem gdzie zrobić odpowiednie zdjęcia i jak zmienić opisy, tak aby kobiety przestały Cię ignorować i chciały się z Tobą umawiać na randki

 

Przestań twkić w miejscu- szkoda na to Twojego czasu. Możesz po prostu skorzystać z mojego wieloletniego doświadczenia.

 

DLACZEGO AKURAT JA?

Jeśli jeszcze mnie nie znasz to zpraszam CIę do zakładki O MNIE na moim blogu: http://uwodzenie-blog.pl - tam znajdziesz moją historię z życia. Ale konkretnie:

Jestem jedynym trenerem w Polsce, który daję taką możliwość. Naprawdę zależy mi na tym, żebyś osiągnął swój cel z kobietami i jeśli mi zaufasz to nie spocznę dopóki go nie osiągniesz. Na poparcie moich słów chciałbym, żebyś postawił się w mojej sytuacji. Co lepiej zrobić? 

A) zrobić 3 szkolenia po 1500 zł w sali dla 7 kursantów

B) wziąć jedną osobę na pół roku pod swoje skrzydła

Jak widzisz dużo bardziej opłacałoby mi się wybrać opcję A. Tak robią wszyscy.

 

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE ?

Poł roku to dużo czasu i w takim czasie można wiele osiągnąć. Szkolenie zaczniemy od ustalenia w jakim miejscu się znajdujesz i na jakim etapie jesteś. Następnie określimy cel szkolenia: być może będziesz chciał znaleźć sobie przepiękną dziewczynę, być może będziesz chciał mieć 3 kochanki i mały harem w swoim domu, a może będziesz chciał odzyskać swoją byłą dziewczynę lub znaleźć prześliczną partnerkę na wesele - to od Ciebie zależy jak potoczy się szkolenie. Każdy cel wymaga trochę innego podejścia. Ustalamy konkretny cel i konkretny plan działania, a potem przystępujemy do realizacji. Moją rolą jest pilnowanie abyś się nie obijał i dokładna, szczegółowa analiza Twoich działań, tak abyś nie popełniał głupich błędów (również analiza Twoich rozmów sms/fb/na portalach randkowych). Jeśli zrobiłeś swoją robotę, np. zrobiłeś określoną ilość podejść / napisałeś do odpowiedniej ilości kobiet, to moją działką jest analiza Twoich działań i wprowadzenie poprawek.

Jeśli korzystasz z pakietu włącznie z spotkaniami na żywo, to mamy 3 spotkania w miesiącu - na spotkaniach ja obserwuje na żywo Twoje podejścia do kobiet i sam pokazuje Ci jak je robić. Oczywiscie spotkania mogą dotyczyć nie tylko uwodzenia w dzień, ale również w nocy, w klubie. Spotkania mają pokazać mi Twój postęp i zlokalizować błędy, których nie da się wyłapać podczas zwykłego kontatku telefonicznego lub skype. Przykładem takiego będu jest mowa ciała- sam nie jesteś jej świadomy i nie jesteśmy w stanie poprawić jej tylko poprzez kontakt online.

 

CZY AKURAT TOBIE TO SZKOLENIE POMOŻE I ZADZIAŁA NA CIEBIE?

To częste pytanie, które otrzymuje od zainteresowanych szkoleniem mężczyzn. Właśnie istotą tego szkolenia jest to, że zadziała właśnie dla Ciebie. Normalne szkolenia, które trwają tylko kilka dni są prowadzone bardzo ogólnie, do dużej grupy facetów. To szkolenie jest indywidualne, a więc wszystko dostosowywane jest pod Ciebie. Każdy kursant ma swoje mocne i słabe strony. Dzięki temu, że skupiam się tylko na Tobie, mogę spotęgować Twoje mocne strony i popracować z Tobą nad słabszymi. Odpowiedź na to pytanie brzmi: TAK pomoże Tobie, bez względu na to, czy jesteś nieśmiały, niski, masz kompleksy, jesteś prawiczkiem lub masz mało pieniędzy.

 

Zapraszam do przeczytania tego artykułu, tam napisałem więcej o indywidualnym podejściu do kursanta

https://uwodzenie-blog.pl/dlaczego-niektorzy-faceci-maja-szybko-sukcesy-z-kobietami-a-inni-nie/

 

WAŻNA RZECZ

Nie będę współpracował z osobami, którym nie zależy. Po trzech latach prowadzenia szkoleń zauwazyłem, że są faceci, którzy jadą na szkolenie, żeby sobie pojechać i są faceci, którym naprawdę zależy. Jeśli ja będę poświecał mnóstwo swojego czasu na analizę Twoich działań i wychodził poznawać kobiety razem z Tobą, to oczekuję pełnej kooperacji z Twojej strony. Chcę, żebyśmy byli jak drużyna, która idzie po swój sukces. Nie zgodzę się na współpracę z każdym, ale tylko z facetami, którzy naprawdę chcą osiągnąć cel i dlatego zanim zaczniemy pracować chcę się z Tobą spotkać w 4 oczy i Cie poznać. Po spotkaniu podejmiemy decyzję.

 

 

OPIEKA NAD TWOIMI RELACJAMI ROZLICZANA JEST W FORMIE MIESIĘCZNEGO ABONAMENTU

CZAS TRWANIA: PÓŁ ROKU

 • stały kontakt telefoniczny/skype/sms
 • 1 spotkanie na żywo w miesiącu: Poznań

337 zł / miesiąc 

wolne 0/5 miejsc

CZAS TRWANIA: PÓŁ ROKU

 • stały kontakt telefoniczny/skype/sms
 • 3 spotkania na żywo w miesiącu: Poznań, Warszawa


797 zł / miesiąc

wolne 0/3 miejsc

 Rozumiem doskonale, że możesz jesteś osobą, której bardzo zależy na pełnej anonimowości. Zapewniam, że żadna informacja o Tobie nigdzie nie wypłynie. Wszystkie informacje: Twoje dane, materiały szkoleniowy i inne zostają TYLKO MIEDZY NAMI. Nikt nie dowie się o naszej współpracy.

 


JAK ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

Napisz do mnie maila na adres bartoszdadok@gmail.com w tytule wpisz "Opieka nad moimi relacjami"- w drodze korenspodnecji ustalimy termin rozmowy wstępnej i innych szczegółów.

OPINIE PO SZKOLENIACH

"To zdumiewające jak zmiana zdjęć profilowych i wstawienie dobrego opisu na portalu randkowych może przynieść 2 randki w tygodniu- Bartek... to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu"

Maciej

"Podchodzę do kobiet, mówię to co mi powiedziałeś i wybieram sobie z którą pójdę na randkę- w życiu bym nie pomyślał, że to jest takie proste."

Rafał

"Wchodzę do klubu, robię rozgrzewkę, zmieniam swoje myślenie i działam według planu. W końcu mam gotowy schemat, który działa i przynosi rezultaty, tego właśnie mi brakowało"

Michał

Dodałem te zdjęcia na FB i moja była sama się odezwała, spotkaliśmy się i zrobiłem co mówiłeś, teraz znów jesteśmy razem- jesteś genialny.

Krzysiek

Możesz również poczytać opinię o moich coachingach w komentarzach pod tym filmem: https://www.youtube.com/watch?v=WNYahCX8Vf4

UWAGA !!! 

Opieka na Twoimi relacjami będzie trwała pół roku, ale w każdej chwili możesz zrezygnować. Jeśli coś Ci nie będzie pasowało, uznasz, że ja nie wywiązuje się z umowy, to bez słowa tłumaczenia możesz zerwać ze mną umowę. Jestem pewien swoich umiejętności i nie boję się udzielić Ci takiej gwarancji. Chciałbym, zebyś wiedział, że umowa ta działa w dwie strony. Jeśli ja uznam, że Tobie nie zależy, że olewasz sprawę, to również mogę zerwać umowę i poświęcić ten czas innemu facetowi, któremu ten coaching będzie bardziej potrzebny.

SKONTAKTUJ SIĘ

bartoszdadok@gmail.com

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.