Dostęp do tajnej grupy - "Sekrety Uwodzenia Kobiet"

Ta grupa powstała w trosce o dyskrecję osób, które uczą się podrywać kobiety. Zdaję sobie sprawę, że ogromna część facetów nie chce, aby znajomi na fb dowiedzieli się o tym, że uczą się podrywać kobiety. Grupa jest tajna, a więc tylko ja mogę dodawać nowe osoby do grupy oraz tylko czlonkowie widzą jej zawartość. Ta grupa jest niewidoczna i niedostępna dla Twoich znajomych na Fb oraz dla obcych osób. Nikt oprócz nas nie widzi naszych komentarzy, wpisów i publikacji.

Dlaczego utworzyłem grupę na FB?

Dlatego, że to najpopularnijesze medium społecznościowe, w którym możemy wspólnie uczyć się, dzielić wiedzą, doświadczeniami i zadawać pytania dot. podrywu kobiet. Dzisiaj prawie każdy posiada konto na Facebooku, a wiec jeśli aktywnie działasz, jeśli poznajesz nowe kobiety, to będzie to idealne miejsce dla Ciebie, żeby dowiedzieć się więcej, zadawać pytania i oczywiście podzielić się swoimi sukcesami z pięknymi kobietami

Z racji tego, że grupa jest tajna i tyllko ja mogę dodawać do niej członków, trzeba wykonać kilka kroków, żeby się do niej dostać. 

Żebym mógł dodać Cię od grupy musisz być w moim gronie znajomych. Na tą okoliczność utworzyłem nowe konto na FB: Bartek Dadok. Jeśli chcesz dołączyć do tajnej grupy musisz napierw dodać mnie do znajomych. Po prostu klinij w ten link BARTEK DADOK i zaproś mnie do znajomych, ja zrobię resztę.

Przyjmuję do grupy tylko prawdziwe konta ze zdjęciami i znajomymi - nie chcę mieć w grupie spamowych kont.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.