Chat with us, powered by LiveChat

 Jak przełamać strach przed kobietami i w 3 dni poznać więcej kobiet niż większość Twoich kumpli przez rok?

Ponadto:

1) Pokonać strach przed podejściem

2) Na luzie rozmawiać z dziewczyną

3) Nigdy nie czuć pustki w głowie i stresu na randce

UWAGA: Oprócz tego chcesz rozwiązać któryś z poniższych problemów:

- Podoba Ci się jakaś dziewczyna, ale boisz się podejść i wątpisz, że Ci się uda

Obawiasz się, że nie będziesz miał o czym rozmawiać i nadmiernie się stresujesz

Czekasz na najlepszy moment, żeby ją poznać, ale ciągle go nie ma i cały czas zwlekasz, przez co tracisz dziewczynę, albo zamiast Ciebie pojawia się inny odważniejszy facet

Boisz się odrzucenia i przez to w ogóle nie działasz, a w tym czasie Twoją dziewczynę podrywa ktoś inny

Na samą myśl o podejściu robi Ci się sucho w gardle, żołądek się ściska i miękną kolana

to koniecznie czytaj dalej

W 2011 roku przypadkiem dowiedziałem się, że umiejętność podrywania kobiet to nie jest talent, że można nauczyć się podrywać, tak samo jak można nauczyć się jeździć na rowerze albo opanować język obcy.

Pamiętam, że byłem wtedy niczym maszyna pochłaniająca każdy materiał o tym jak zdobyć dziewczynę. Czytałem wszystko i wszędzie. To było bardzo dobre na tamtym etapie.

Po kilku miesiącach intensywnego przyswajania wiedzy byłem teroretyczną encyklopedią wiedzy o kobietach. Dosłownie. No może dodałbym jeszcze jedno słowo...

TEORETYCZNĄ ENCYKLOPEDIĄ PODRYWANIA

Większość tej wiedzy, którą wtedy przyswajałem była bardzo dobra i z części do dziś korzystam, jednak nie o to chodzi. Chodzi o to, że naładowany wiedzą i przepełniony super rutynami dumnie kroczyłem do klubu.

Miałem w głowie te wszystkie myśli: "jestem świetny", "wiem dokładnie co mam zrobić", "jestem lepszy niż inni faceci, bo oni znowu skończą tę noc bez kobiety, na dodatek z porannym kacem".

Kiedy szedłem do klubu byłem naprawdę bardzo naładowany, po prostu czułem, że będę wymiatał, czułem się świetnie.

A kiedy byłem już bardzo blisko imprezy i zaczynałem słyszeć głośną muzykę dobiegającej z wnętrza klubu, a potem zobaczyłem tłumy facetów i kobiet, też idących na tą imprezę...

byłem w szoku

Nagle cała pewność siebie runęła niczym zamek z kart. Kiedy wychodziłem z domu byłem potężnie pewny siebie i czułem się jakbym miał 5 metrów wysokości, kiedy byłem tuż przed klubem miałem pół metra wysokości. Tak właśnie moja pewność siebie runęła.

Wszystkie teksty, cały plan działania i cały schemat gry w klubie po prostu zniknął. Zapomniałem o wszystkim, a moje ciało odmawiało posłuszeństwa.

W głowie rodziło się tysiące wymówek: "Bartek, może nie powinieneś tam wchodzić", "Bartek, one i tak Cię oleją, wracaj do domu". Tak właśnie działa stres.

Twój umysł zrobi wszystko, abyś nie poznał dziewczyny, zrobi wszystko, aby Cię zablokować. Zrobi to ponieważ nie chce narażać Cię na niebezpieczeństwo.

Twój umysł nie rozumie, że robi Ci krzywdę i że efektem jego działania będzie znów brak kobiety u Twojego boku. 

Jeździłem na wiele szkoleń na których mówca wiele mówił i bardzo motywował. Wydawałem tysiące złotych na różne spendy motywacyjne.

Po takich szkoleniach chciałem od razu iść w miasto i poznawać super gorące dziewczyny, ale kiedy przyszło co do czego, kiedy zobaczyłem gorącą dziewczynę stojącą lub przechodzącą obok mnie, to cała motywacja, cała pewnosć siebie, nagle rozsypywała się jak domek z kart.

Po szóstym takim szkoleniu zrozumiałem, że takie motywacyjne gadki nic nie pomagają. Wydałem mnóstwo pieniędzy, a nadal byłem w tym samym miejscu i nic się nie zmieniło.

Nadal paraliżował mnie stres kiedy mijałem śliczną dziewczynę.

Tamtego dnia oświeciło mnie i dotarło do mnie, że problem tkwi dużo głębiej. Być może też byłeś na takim motywacyjnym szkoleniu, być może też czułeś się super na szkoleniu i przez kolejne kilka dni, ale czy to coś zmieniło?

U mnie zupełnie nic!

Dzisiaj wiem, że aby podchodzić na luzie do kobiet, aby czuć pełen relaks i komfort z kobietami trzeba poprzestawiać niektóre tryby w swoim umyśle i zrobić to mądrze.

Mało kto mówi o technikach, które naprawdę działają, technikach, które oddziałują głębiej niż zwykłe gadanie na szkoleniu. Kiedy zacząłem studiować i wdrażać wiedzę wybitnych specjalistów zajmujących się lękami społecznymi, byli to: Adrew Austin, Connaire i Tamara Andreas, Richard Bandler, Steve Piccus, to nagle...

coś we mnie pękło

Nagle potrafiłem opanować swój stan i emocje. Przestałem nakręcać się przed wyjściem z domu, przestałem krzyczeć do siebie, że jestem taki super facet.

Po prostu wychodziłem z domu i przy pierwszej okazji podchodziłem do dziewczyny zupełnie zrelaksowany.

Język już mi się nie plątał, w klatce piersiowej czułem maksymalny komfort. Mój umysł mówił mi: "Barek idź do niej, poznaj ją!".

Kiedy wracałem do domu po kilku, kilkunastu podejściach do kobiet, z kilkoma kontakami w telefonie do atrakcyjnych kobiet, czułem się fanstastycznie.

Jak widzisz... Przetestowałem chyba wszystkie możliwe podejścia  i sposoby radzenia sobie ze lękiem przed kobietami. Jeździłem na motywacyjne spendy, kupowałem dziesiątki ebooków i czytałem masę materiałów na temat psychologii.

Wydałem na to wszystko tysiące złotych i zjadłem zęby na nauce panowania nad emocjami przy kobietach.

Na przestrzeni kilku lat zobaczyłem co naprawdę działa i jest skuteczne, a co nadaje się do śmietnika. Podczas pracy z setkami moich kursantów zauważyłem, że jedne narzędzia działają na jednych, a inne na innych.

Zauważyłem, że na jednego faceta świetnie działa narzędzie Panoramy Społecznej, na drugiego Pozycje Percepcyjne, a na jeszcze innego Core Transformation, albo Przeramowanie.

Kiedy zacząłem mieszać narzędzia i sprawdzać, które działają najlepiej na mnie, to cały stres zaczynał w ciągu kilkunastu minut po prostu znikać. Ty również będziesz mógł sprawdzić co dla Ciebie działa najlepiej.

W tym miejscu mam dobrą wiadomość

Wiem, jak wiele osób ma problemy z dręczącym ich strachem przed kobietami, strachem który uniemożliwia zrobienie kroku w kierunku dziewczyny.

Dostaję codziennie wiadomości z pytaniami jak przełamać ten cholerny strach.

Aby wyjaśnić dokładnie jak to jest z tym strachem, skąd on wynika i jak sobie z nim poradzić musiałbym każdemu z osobna tłumaczyć przez godzinę jak pracuje umysł i jak się go programuje.

Dlatego właśnie postanowiłem udostępnić Ci system, który pozwoli Ci raz na zawsze usunąć wszystkie te obawy przed kobietami.

To system wyprzedający pod kątem zaawansowania wszystkie inne metody dostępne na rynku. Przełamiesz strach, poczujesz luz podczas rozmowy na randce i bez problemu znajdziesz sobie ładną dziewczynę.

"UBL- UWODZENIE BEZ LĘKU"

System ten wykracza daleko poza tradycyjne systemy pracy nad pewnością siebie. Tak naprawdę nie chodzi o to, żeby tylko podchodzić do kobiet, chodzi o to, żeby podchodzić do kobiet na pełnym luzie i odnosić sukcesy.

Krótko mówiąc: po tym kursie nic już nie będzie takie jak teraz. Bez tej wiedzy będziesz ciagle wahał się, myślał, czekał na lepszy moment i dzień oraz tracił szanse na poznanie wyjatkowej dziewczyny.

Jeśli wykonasz ćwiczenia z kursu, będziesz w stanie podejść i rozmawiać na całkowitym luzie do każdej kobiety, bez względu na miejsce i czas.

"Bartek mam pytanie"

Kursanci często zadają mi pytanie: "Jak Ty to robisz, że podchodzisz do dziewczyn i nie widać po Tobie grama stresu".

Odpowiedzią jest właśnie ten kurs. Dzięki tym narzędziom mogę rozmawiać z masą kobiet i czuć się tak na luzie jak Ty teraz, kiedy sobie siedzisz i to czytasz.

Jaki jest program szkolenia?

Szkolenie to 31 dniowy program przemiany, składający się z 31 filmów Video. Codziennie będziesz dostawał maila z nową porcją wiedzy i ćwiczeniami. Co znajdziesz w środku i czego się dowiesz w poszególnych dniach:

1) Czym różni się przeciętny facet od faceta, któremu kobiety same wskakują do łóżka. Dowiesz się jak odpowiednia pajęczyna przekonań przesądza o tym czym kobieta Cię od samego początku lubi- nauczę Cię jak kształtować tą pajęczynę w taki sposób, abyś przyciągał do siebie kobiety.

2) Pokaże Ci niedocenianą technikę, która w jeden dzień pomoże Ci uwierzyć w siebie i zbudować silne poczucie własnej wartości, tak żeby kobieta patrząc Ci w oczy czuła do Ciebie ogromny szacunek i mocną chęć poznania Ciebie.

3) Poznasz technikę, które wyrzuci niegatywne i blokujące Cię przed zrobieniem pierwszego kroku do kobiety odczucia. Zobaczysz kobietę i nie będziesz miał problemu zagadać.

4) Jak posprzątać swoją przeszłość, jakieś stare traumy, doświadczenia, które mają na Ciebie wpływ do dzisiaj i przekładają się na Twoje teraźniejsze życie.

Faceci którzy mają najpiękniejsze kobiety to faceci, którzy mają uporządkowaną przeszłość i ciekawe życie. To nagranie pozwoli Ci uwolnić się od starych schematów, uwierzyć w siebie i w ekspresowym tempie zaciekawiać sobą kobiety.

5) W jaki sposób stosować sztuczki programowania swojej podświadomości, aby kontrolować swoje emocje i podchodzić do kobiet bez grama stresu.

6) Zdobędziesz głęboką pewność siebie, którą kobiety będą czuły z daleka. Wielu facetów udaje stan pewności siebie i zgrywa "kozaków", a ty będziesz głęboko, wewnętrznie pewny siebie.

7) Jak podczas stanu głębokiego relaksu instalować pozytywne sugestie- to narzędzie jest jak bomba na strzelnicy. Jeśli czułeś się wcześniej nieatrakcyjny dla kobiet, miałeś jakieś kompleksy... to ta era właśnie się kończy.

8) Dowiesz sie dlaczego jedna część Ciebie chce poznawać kobiety i znaleźć sobie wymarzoną kobietę, a druga Cię przed tym blokuje.

Może masz teraz tak, że z jednej strony chcesz poznać dziewczynę, a z drugiej czujesz obawy. Koniec z tymi konfliktami wewnętrznymi. Teraz będziesz jak kapitan swojego statku, który woła "CAŁA NAPRZÓD".

9) Co zrobić, żeby pokochać cały proces poznawania kobiet, tak żeby pozbyć się tych wszystkich dialogów wewnętrznych typu: "chyba nie powinienem podchodzić, ona się spieszy itd."

10) Jak zmienić swoją postawę o 180 stopni i wychodzić z domu poznawać kobiety z uśmiechem na twarzy. Wiele osób, które do mnie przychodzi, wygląda jak siedem nieszczęść- są smutni i negatywni. Ta metoda sprawi, że już zawsze będziesz optymistycznie nastawiony do życia i poznawania kobiet.

11) Wiele osób popełnia ten błąd i po tygodniu ma dosyć poznawania kobiet. Jeśli kiedyś czułeś się taki wypalony poznawaniem kobiet, czułeś, że one są jakieś niedostępne i że nic Ci nie wychodzi, to na 100% popełniłeś ten jeden błąd. Teraz będziesz wiedział co było nie tak.

12) Ujawnię przed Tobą jedną cechę, która natychmiast zwielokrotni ilość kobiet Tobą zainteresowanych. Wszyscy faceci, którzy mają problemy z dziewczynami robią to samo. Ty będziesz inny.

13) Poznasz sekretną technikę, którą wykorzystywali agenci wywiadu MOSAD, aby zachować spokój w niekomfortowych sytuacjach- już nigdy nie będziesz się stresował na randce.

14) Jak przestać przejmować się otoczeniem. Wyjawię doskonałe narzędzie, dzięki którym obawy przed innymi znikną.

Być może wcześniej myślałeś sobie: "co sobie pomyślą inni kiedy zobaczą jak ona mnie olewa", albo "nie podejdę do niej, bo ona widziała mnie jak się długo zbieram", to narzędzie wyeliminuje te obawy, bo przecież przez takie myślenie możesz stracić wspaniałą kobiet.

15) Metoda, która zdejmuje z piedestału autorytety. Jeśli boisz się napakowanych kolesi, albo super bogatych biznesmenów, to sam sobie strzelasz w stopę, bo często właśnie wśród takich osób jest dużo ładnych dziewczyn (szczególnie w klubie).

Właśnie ta metoda pozwoli Ci rozmawiać z takimi osobami normalnie, a szczególnie z kobietami wśród tych osób. 

16) Jeden z największych lęków, to lęk przed odrzuceniem. Dosłownie garstka facetów potrafi podejść do kobiety i narazić się na odrzucenie.

Jestem pewien, że żaden Twój znajomy nie potrafi potrafić podejść do kobiety i zacząć z nią rozmawiać na trzeźwo, w biały dzień. (no chyba, że zdobył ten kurs).

W tej części dostaniesz dwa nigdzie niepublikowane ćwiczenie na pozbycie się lęku przed zlewką.

17) Część facetów nie podchodzi do kobiet, bo obawia się bójki. To głupie i nieracjonalne i w tym kursie znajdziesz rozwiązanie i na ten problem.

18) Powiem Ci jakie etykietki przyklejać kobietom, aby pisały do Ciebie po nocy. Twoje myślenie o kobietach ma ogromne przełożenie na jakość relacji i poziom uległości jaką dostajesz od kobiety.

Dowiesz się jaki nastawienie mentalne przyjmować, aby ona się w Tobie zakochała.

19) W dziewiętnastej części dam Ci receptę na to jak sprawić, aby kobieta szanowała Twoje zdanie i traktowała Cię na równi ze sobą. Wielu moich kursantów mówi mi, że kobiety są wobec nich obojętnie i mają głęboko gdzieś ich zdanie. 

20) Dowiesz się dlaczego na niektórych facetów kobiety patrzą od samego początku w atrakcyjny sposób. To może wydawać Ci się dziwne, ale kobiety na jakimś poziomie bardzo szybko potrafią wyczuwać facetów seksualnie atrakcyjnych - to coś w rodzaju radaru.

W tej części udostępniam nagranie, które pomoże Ci na podświadomym poziomie uwierzyć w swoją seksualną atrakcyjność.

21) Poznasz narzędzie, które pozbawi Cię wszystkich hamujących wymówek. Być może kiedy już miałeś iść z kobietą na randkę, to odwlekałeś spotkanie na później, być może z jednej strony chciałeś poznać dziewczynę, ale w końcu zostawałeś sam w domu.

Jeśli tak to, to narzędzie pomoże Ci przewalczyć ograniczające myśli i sprawi, że będziesz spotykał się wieloma kobietami.

22) Wyśmienita technika, która pomoże Ci dosłownie wykraść komuś cechy charakteru, które Ci się podobają. Może podoba Ci się osobowość Jamesa Bonda, a może podoba Ci się sposób poruszania Barda Pitta. 

Teraz możesz dosłownie w ciągu 20 minut "skopiować" na głębszym poziomie te zasoby i automatycznie zintegrować ze sobą. Wiem, brzmi jak magia, ale nic nie mów dopóki się nie przekonasz.

23) Poznasz najnowocześniejszą technikę, na którą kiedyś mówiło się "Linia Czasu", teraz ta technika wyewoluowała i jest jeszcze bardziej skuteczna.

Sam zobaczysz jak w szybkim tempie zmieniasz się dosłownie w osobę, którą chcesz być. Być może chcesz mieć tylko ładną dziewczynę u boku, być możesz chcesz mieć kilka kobiet, to sprytne narzędzie pomoże Ci zrealizować Twoje cele.

24) Powiem Ci jakie podejście do kobiet sprawi, że będą one chciały zabiegać o Twoją uwagę podczas poznawania się .

25) Powiem Ci jak poradzić sobie z emocjami w większych grupach. Przecież może być tak, że Twoja wybranka jest wśród znajomych, wśród kobiet lub facetów.

Wyjaśnię Ci jak być w takich sytuacjach opanowanym, żeby wyciągnąć z tego koła Twoją wybrankę.

26) Czy warto skakać na głęboką wodę i czy to się opłaca. Znam osoby, które zniszczyły sobie życie robiąc wielki skok, ale czasami taki skok pomaga. Powiem Ci kiedy warto iść na całosć, a kiedy odpuścić.

Zależy mi na tym, żebyś naprawdę osiągnął swój cel i zdobył tą kobietę, albo kobiety, a ten błąd może Cię wyeliminować na zawsze.

27) Powie Ci jak to zrobić, aby zawsze Ci się chciało. Szlag mnie trafia kiedy widzę kolejnego maila od faceta z narzekaniem, że on ma już dosyć uwodzenia i że uwodzenie nie działa.

Działa, ale wtedy kiedy mądrze się postępuje. To podejście sprawi, że nie będziesz więcej narzekał i mówił, że Ci nie wychodzi- po prostu szybko zobaczysz efekty.

28) Gdybym miał wybrać najważniejszą rzecz, która przesądza o tym, że facet nieśmiały zamienia się w mega atrakcyjnego faceta, którego pragną kobiety, to wybrałbym właśnie trik z tego nagrania.

Właśnie ten trik sprawi, że w miesiąc prześcigniesz facetów wyglądających jak modele czy nawet dobrych uwodzicieli, którzy nie znają tej techniki.

29) Jak głęboko zakorzenić pozytywne podejście w Twoim życiu. Masa facetów bombarduje się szlamem, który podświadomie psuje im życie - to również przekłada się na sukcesy z kobietami.

Dowiesz się jak zrobić aby kobieta mówiła do Ciebie: "Ty to jesteś zawsze szcęśliwy, jak Ty to robisz?"

30) Poznasz sekrety podejść do kobiet. Powiem Ci do jakich kobiet podchodzić, aby mieć największą szansę sukcesu.

31) Twój wizerunek może wspierać lub odbierać Twoją pewność siebie. Ten trik pozwoli Ci w pierwszych 5 sekundach rozmowy przyciągnać do siebie kobietę i nie chodzi mi tu o teksty, ale to jak sie prezentujesz. Poznasz sekret właściwej prezencji.

Jestem przekonany o tym, że...

Ten system zmieni Cię z nieśmiałego faceta, w faceta który jest fantazją dla kobiet, wiesz dlaczego tak myślę...

Bo to esencja najnowocześniejszych oraz naukowo przebadanych technik, które działają.

Jeżeli do tej pory:

1. W ogóle nie spotykałeś się z kobietami

2. Nie potrafiłeś opanować emocji i na luzie podejść zagadać

3. Bałeś się, że będziesz miał pustkę w głowie i nie wiedziałeś co mówić, a dalej bałeś się odrzucenia

to przygotuj się na pioruńsko mocną lawinę zmian i zapamiętaj co robiłeś wcześniej, bo to już przeszłość.To wszystko odejdzie w niebyt, a Ty wreszcie poczujesz się bardzo wartościowym facetem.

Będziesz:

1. Potężnie pewnym siebie facetem

2. Miał wiele spotkań z kobietami i dużo grono damskich znajomych

3. Potrafił podejść do każdej kobiety, bez względu na okoliczności

4. Zupełnie olewał odrzucenie. Zapomnisz co to lęk przed zlewką.

Dla kogo jest to szkolenie?

Stworzyłem ten kurs dla konkretnego typu facetów. Jeśli jesteś jednym z nich, to polecam poważnie rozważyć inwestycję w "Uwodzenie Bez Lęku".

1. Faceci, którzy chcą mieć wartościową dziewczynę u swego boku

Większość facetów mówi, że ma wymagania wobec kobiet, ale kiedy przychodzi co do czego, to wiążą się z kobietą, która szczęśliwym trafem się trafiła.

Ty nie będziesz musiał liczyć na łut szczęścia, bo będziesz mógł poderwać kobietę taką, jaka Ci się podoba.

2. Faceci, którzy chcą z łatwością zagadywać do kobiet w różnych sytuacjach

Jeśli jesteś facetem, który do tej pory tylko oglądał się za kobietami, ale nie robił pierwszego kroku i teraz chcesz to zmienić, to dobrze trafiłeś.

Dowiesz się jak krok po kroku nauczyć się bez stresu zagadywać do kobiet w każdej sytuacji. 

3. Faceci, którzy chcą mieć dużo seksu z pięknymi kobietami

Chciałbyś mieć jedną piękną kobietę w związku, a może kilka kobiet, z którymi regularnie spotykasz się w łóżku i tworzysz luźne, niezobowiązujące relacje.

Bez względu jakie masz motywacje i cele, to ten kurs sprawi, że będziesz mógł spotykać się z wieloma kobietami i spełnić swoje marazenia.

Mam dla Ciebie coś jeszcze!

Oprócz 31 nagrań Video z ćwiczeniami i wiedzą, dostaniesz także półtora godzinne nagranie mp3, pt. "1 DZIEŃ = 1 RANDKA", w którym opowiadam krok po kroku, co powiedzieć do kobiety od 1 sekundy podejścia, aż do momentu randki.

Poznasz moją gotową stategię podejścia, dzięki której będziesz mógł codziennie umówić się z nową kobietą na randkę.

Dołączam jeszcze do tego nagrania Video, na których zobaczysz moje podejścia do kobiet z ukrytej kamery wraz z dźwiękiem.

Czyli będziesz mógł na własne oczy zobaczyć jak ja to robię i co mówię do kobiet, że chętnie ze mną chcą się umówić.

Większość trenerów po szkoleniu nie interesuje się efektami swoich kursantów. Zrobili swoje, więc jak nie wdrożysz wiedzy, to Twoja wina.

Osobiście nie do końca się z tym zgadzam. Przecież jeśli nauczyciel stawia swoim uczniom same dwóje ze sprawdzianów, to możemy stwierdzić, że:

a) uczniowie to banda kretynów

b) nauczyciel robi coś źle i nie potrafi się do tego przyznać

Przez kilka lat przeszkoliłem setki facetów i potrafiłem wyprowadzić na prostą nawet takie osoby, w które nikt nie wierzył. Rodzina, przyjaciele, znajomi mówili im: "Ty to chyba nigdy nie znajdziesz sobie normalnej dziewczyny".

Dzisiaj moi podopieczni mają piękne dziewczyny i cieszą się życiem.

Z czego to wynika?

Z tego, że wierzę w swoich uczniów bardziej niż oni sami w siebie. Widzę w nich osoby, przy których zaraz będą stały fantastyczne dziewczyny. Jestem nieustępliwy, wymagający i brutalnie szczery.

Tak jak i w nich, tak samo wierzę w Ciebie.

Wierzę, że zasługujesz na przepiękną kobietę

Wierzę, że gdybyś dostał do ręki konkretny i działający system, to zdobycie pięknej kobiety będzie proste jak wstawienie wody na herbatę.Wiem, że bez niego czeka Cię długa i mozolna harówka na zasadzie prób i błędów.

Wierzę, że możesz zdobyć taką kobietę jaka Ci się podoba.

Wyobraź sobie teraz taką sytuację

1. Jesteś mega pewnym siebie facetem

2. Potrafisz się przełamać i na luzie podejść do każdej dziewczyny

3. Możesz gadać z kobietą godzinami i masz mnóstwo tematów do rozmów

4. Czytasz wiadomości od kobiet: "heeej... co słychać u mojego przystojniaka?"

5. Jesteś całkowicie wyluzowany podczas podejścia i na randce z piękną dziewczyną

6. Wiesz kiedy całować dziewczynę i ona Ci chętnie ulega

7. Potrafisz sprawić aby ona sama Cię podrywała

8. Wiesz co zrobić, aby ona była Ci wierna i miała do Ciebie zaufanie

"Dobrze Bartek, to ma sens. Powiedz ile to wszystko jest warte?"

Jak wiesz szkolenia stacjonarne potrafią być bardzo drogie. Ich cena sięga nawet do 4000 zł za dwa dni szkolenia.

Posłuchaj, gdybym miał wycenić nagrania Video i szkolenie na żywo, które dostaniesz wyglądałoby to następująco:

a) 31 nagrań video UBL wyceniam na 397 zł

b) nagranie audio 1 Dzień=1 Randka + moje podejścia z ukrytej kamery do kobiet wyceniam na 249 zł

Podsumowując:

Nabywając cały ten pakiet po standardowych cenach zapłaciłbyś dokładnie: 646 zł.

Gdybyś chciał, żebym przekazał Ci tą wiedzę 1 na 1 Twoja inwestycja wyniosłaby 1800 zł.

Ale to nie wszystko! Mam jeszcze dla Ciebie wybitnie cenny bonus!

Jeśli zdecydujesz się teraz na inwestycję w kurs "Uwodzenie Bez Lęku", to dostaniesz ode mnie całkowicie za darmo pełne nagranie Video ze szkolenia na sali w Warszawie, o temacie: "Jak sprawić, aby kobieta sama Cię podrywała" o wartości 199 zł, bo tyle kosztował bilet na to szkolenie.

Na tym szkoleniu mówię o tym:

→  Jak odwrócić cały schemat poznawania kobiet. Nasza kultrura jest taka, że to facet musi ciągle się starać i zabiegać o kobietę, na tym szkoleniu podaję sposoby jak sprawić, aby to kobieta zaczęła na randce sama Cię podrywać i zabiegać o Ciebie.

→  Jak zaangażować kobietę i wzbudzać w niej ciekawość w taki sposób, aby to ona na randce starała się podtrzymać rozmowę i wymyślać nowe tematy do rozmów.

→  Co zrobić, aby ona miała ochotę się z Tobą całować.

→  Jak sprawić, aby to ona sama chciała Cię dotykać i siadać na Twoich kolanach. 

Przeciętny facet podczas randki musi ciągle zagadywać kobietę i dbać o to, żeby było jej przyjemnie, podczas gdy kobieta często siedzi sobie biernie jak księżniczka. Ty mając tę wiedzę i narzędzia, będziesz potrafił odwrócić bieg randki tak, aby to kobieta zaczęła się angażować i aktywnie uczestniczyć w randce oraz podrywaniu Ciebie.

To bardzo przyjemne uczucie, kiedy kobieta sama, z własnej woli siada Ci na kolanach i trzyma ręce na Twoich ramionach, nie sądzisz?

Okej, jaka jest więc cena?

Początkowo planowałem od całej wyceny odjąć 20%, czyli szkolenie kosztowałoby 516 zł za całość.

Jednak dobra wiadomość jest taka, że nie zapłacisz 646 zł. Nie zapłacisz nawet 516 zł, ponieważ domyślam się, że dla wielu osób taki wydatek nadal byłby zbyt duży.

Zależy mi, abyś przeszedł proces, który faktycznie pomoże Ci poderwać dziewczynę lub dziewczyny, zasługujesz na to.

Dlatego właśnie chcę aby ta wiedza była dostępna po cenie, na którą każdy może sobie pozwolić bez specjalnego obciążenia budżetu i cenę ustaliłem na 249 zł, ale TERAZ możesz zdobyć ten kurs, za cenę jeszcze niższą czyli tylko 199 zł.

Jak to wszystko dokładnie wygląda?

Masz właśnie w zasięgu ręki okazję, żeby zdobyć  zestaw 31 nagrań video UBL (Uwodzenie Bez Lęku) o wartości 397 zł

nagranie Audio: "1 Dzień=1 Randka" wraz z moimi podejsciami do kobiet, o wartości 249 zł. 

nagranie Video ze szkolenia na sali: "Jak sprawić, aby kobieta sama Cię podrywała?" o wartości 199 zł

To wszystko za jedyne 199 zł.

Razem to ponad 6 godzin nagrań.

Ale jest coś jeszcze...

Decydując się na zakup dołączasz do grona moich Klientów, a to oznacza, że:

  • będziesz powiadamiany o wyjątkowych akcjach znacznie wcześniej
  • będziesz dostawał duże rabaty na kolejne produkty i szkolenia (sięgające nawet do kilkuset złotych)
  • będziesz dostawał dodatkowe materiały skierowane tylko i wyłącznie dla Klientów
  • będziesz dostawał powiadomienia o ekskluzywnych webinarach, na które trzeba mieć specjalne zaroszenia.

Kliknij tutaj, aby dołączyć do grona uczestników

Teraz jest cena dla osób, które potrafią zauważyć dobre okazje i szanse i które rozumieją, że faktyczna wartość tego szkolenia jest znacznie większa.

W jakiej formie jest ten kurs?

Kurs składa się z 31 maili, które będziesz dostawał codziennie rano. Każdy mail będzie zawierał nagranie Video wraz z ćwiczeniami i instrukcją. Nagranie ze szkolenia na sali: "Jak sprawić, aby kobieta sama Cię podrywała" dostaniesz w mailu razem z kursem audio: "1 Dzień= 1 Randka [mp3]", a przykłady moich podejść do kobiet wraz z dźwiękiem w formie mp4. Wszystko dostaniesz na maila.

Gwarancja satysfakcji dla Ciebie

Pamiętaj, że ten produkt objęty jest żelazną gwarancją, wiesz masz 60 dni, aby dokonać zwrotu. Tak więc nic nie ryzykujesz. Całe ryzyko biorę na siebie. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że nie jesteś usatysfakcjonowany, to bez żadnych pytań możesz skorzystać z gwarancji i dostaniesz swoje pieniądze z powrotem. Żadnych pytań, żadnych kłopotów. Po prostu piszesz na maila bartoszdadok@gmail.com i robimy zwrot w ciągu 24h.

Teraz Twoja kolej, aby dołączyć do grona facetów z pięknymi kobietami u boku

Ten pakiet jest w wyśmienitej cenie i wszystko co musisz zrobić to kliknąć w żółty przycisk znajdujący się poniżej.

Masz dwie możliwości:

Możesz stwierdzić, że chcesz w końcu znaleźć sobie piękną dziewczynę lub spotykać się z wieloma dziewczynami i cieszyć się życiem:

Będziesz mógł podejść do każdej dziewczyny,

Będziesz potrafił gadać na luzie godzinami z kobietą,

Będziesz miał potężną pewność siebie w sobie,

Będziesz widział realne efekty czyli zainteresowane Tobą piękne dziewczyny,

Albo... możesz zlekceważyć tę wiadomość i zostać kolejny rok w tym samym miejscu.

 Kurs dostępny za jedyne:

199 zł 

Jestem zdumiony wychodząc prawiew różne miejsca, żeby poznawać kobiety jak cały ten system bajecznie działa, jak dzięki tym technikom mogę z lekkością zagadać do obcej dziewczyny. Jestem przekonany, że ten kurs pomoże również Tobie.

Serdecznie pozdrawiam,

-Bartek Dadok

PS. Spójrzmy prawdzie w oczy. Poza Twoimi drzwiami chodzą seksowne, cudowne dziewczyny, które chcą poznać fajnego faceta. Są w drodze na zakupy, idą do pracy, albo na siłownię... Tylko garstka facetów ma odwagę, żeby do nich podejść, zacząć rozmowę i pójść na randkę, a potem skończyć w łóżku lub długoletnim związku. TYLKO GARSTKA FACETÓW. Bądź w tej garstce i podnieś jakość swojego życia.

PPS. Wyobraź sobie życie, w którym masz u swojego boku wymarzoną dziewczynę, która jest totalnie w Twoim typie. Po prostu czujesz, że to jest ta kobieta. Nie pozwól żeby ona przeszła ulicą niezauważona, bo pozna ją inny facet, podejmij działanie już teraz.

Copyright © 2019. Uwodzenie-blog| Bartosz Dadok | Privacy Policy 

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.